Stať sa ambasádorom

Stáť sa ambasádorom našej organizácie je príležitosťou pre každého, kto zdieľa našu vášeň a záväzok pomáhať ľuďom a prispievať k lepšej budúcnosti.


Stať sa ambasádorom

Kto je ambasádor ?

Ambasádor je vo všeobecnosti človek, ktorý sa stotožňuje s cieľmi našej organizácie .

Šíri povedomie o občianskom združení . Využíva svoje kontakty na plnenie cieľov združenia.

Stáť sa ambasádorom našej organizácie je príležitosťou pre každého, kto zdieľa našu vášeň a záväzok pomáhať ľuďom v našej komunite a prispievať k lepšej budúcnosti.

Ak sa zamýšľate, prečo by ste sa mali stať našim ambasádorom, tu je niekoľko dôvodov, prečo je to skvelá voľba:

  • Podpora zmysluplného úsilia: Stávate sa súčasťou tímu, ktorý sa zaoberá dôležitými otázkami a poskytuje podporu ľuďom v ťažkých životných situáciách. Vaša podpora nám pomáha posilňovať našu misiu a dosahovať pozitívne zmeny v životoch ostatných.

  • Zdieľanie príbehov a skúseností: Vaše skúsenosti a príbehy môžu inšpirovať a povzbudzovať ľudí v našej komunite. Stávaním sa naším ambasádorom máte príležitosť zdieľať svoj príbeh a pôsobiť ako vzor pre ostatných.

  • Zapojenie do komunity: Stávaním sa ambasádorom našej organizácie sa stávate súčasťou našej komunity a získavate príležitosť spoznať nových ľudí, budovať nové vzťahy a podieľať sa na rôznych aktivitách a iniciatívach.

  • Príležitosť na zapojenie: Stávate sa súčasťou procesu tvorby pozitívnych zmien v komunite. Máte príležitosť zapojiť sa do našich programov, projektov a kampaní a prispieť svojimi nápadmi, znalosťami a schopnosťami.

Staňte sa naším ambasádorom a pomôžte nám dosiahnuť naše ciele a posilniť našu spoločenskú súdržnosť a blaho. Sme presvedčení, že spoločne môžeme dosiahnuť veľké veci a vytvoriť lepšiu budúcnosť pre všetkých.

 

Ak sa chcete stať ambasádorom, prosíme, kontaktujte nás na:

Email: podpora@dotykdvochdlani.sk  Telefón: +421 940 828 598