Press ( media ) kit

Tento Press Kit je určený pre novinárov, médiá a ďalších záujemcov o informácie o našej organizácii a našej činnosti v oblasti sociálnych služieb.


Press ( media ) kit

Tento Press Kit je určený pre novinárov, médiá a ďalších záujemcov o informácie o našej organizácii a našej činnosti v oblasti sociálnych služieb. Tu nájdete základné informácie o našom občianskom združení, tlačové správy, materiály na stiahnutie a kontaktné údaje pre médiá.

Naše občianske združenie sa zaoberá poskytovaním sociálnych služieb s cieľom podporiť a pomôcť jednotlivcom a rodinám v našej komunite. Veríme, že každý človek si zaslúži dôstojný život a možnosť dosiahnuť svoj plný potenciál, a preto sa snažíme poskytovať individuálnu a komplexnú starostlivosť.

V našom Press Kit nájdete:

  • O nás: Základné informácie o našej spoločnosti, našej misii, hodnotách a histórii.

  • Tlačové správy: Najnovšie správy, udalosti a články týkajúce sa našej činnosti v oblasti sociálnych služieb.

  • Materiály na stiahnutie: Logo, fotografie a ďalšie materiály, ktoré môžete použiť pri spracovaní príspevkov o našej organizácii.

  • Kontakty pre média: Kontaktné údaje našich tlačových hovorcov a ďalšie informácie pre novinárov a médiá, ktoré sa zaujímajú o našu prácu.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu s vami!


...