Chcem pomáhať

Pomáhať núdznym už, bohužiaľ, nie je samozrejmosťou. Preto ak uvažujete o tom, že podporíte našu organizáciu, Vaša pomoc bude pre nás cťou. Podporiť našu organizáciu je možné rôznymi spôsobmi.

Stačí to najdôležitejšie – chcieť.


Takto nám môžete pomôcť.

Naša organizácia sa zaoberá poskytovaním podpory a pomoci ľuďom, ktorí čelia rôznym výzvam a ťažkostiam.

Prečo by ste nám mali pomáhať a podporovať nás?

Tu je niekoľko dôvodov:

  • Zlepšenie kvality života: Vaša podpora nám umožňuje poskytovať rôznorodé služby a programy, ktoré pomáhajú zlepšovať kvalitu života ľudí. Vaše príspevky umožňujú poskytovať pomoc tam, kde je to najviac potrebné.

  • Posilnenie spoločenskej súdržnosti: Spolupráca s nami prispieva k posilneniu spoločenskej súdržnosti a podpore medziľudských vzťahov v komunite. Vaša účasť a angažovanosť nám pomáhajú budovať spoločenstvo, ktoré sa stará o svojich členov.

  • Udržateľný rozvoj: Vaša podpora nám umožňuje investovať do dlhodobých projektov a iniciatív, ktoré prispievajú k udržateľnému rozvoju komunity. Spoločne môžeme vytvárať prostredie, ktoré je odolné voči výzvam a pripravené čeliť budúcim problémom.

  • Zmena k lepšiemu: Spolupráca s nami vám dáva príležitosť byť súčasťou pozitívnych zmien v životoch ľudí. 

Vaša podpora môže znamenať rozdiel medzi beznádejou a nádejou pre tých, ktorí sa snažia prekonať ťažké časy.

Podajme pomocnú ruku ľuďom, ktorí žijú v núdzi, sociálnom vylúčení a bez domova. Vaša finančná podpora im pomôže vrátiť sa do spoločnosti a žiť plnohodnotný život.


Ľuďom odkázaným na služby našej organizácie pomôžu aj materiálne dary od vás, ktorí sa rozhodnete pomôcť im týmto spôsobom. Takto im spoločne môžeme poskytnúť to, čo najviac potrebujú.


Na plynulý chod našej organizácie sú nevyhnutní dobrovoľníci. Darujte svoj čas, energiu, vedomosti a staňte sa naším dobrovoľníkom. Vaša práca pomôže obnoviť životy ľudí na periférii spoločnosti.


Zapojenie sa spoločností do charitatívnej činnosti sa stáva dôležitou súčasťou ich kľúčových cieľov. Podpora práce našej organizácie môže byť prospešná pre Vašu spoločnosť tým, že budete mať skutočný neoceniteľný spoločenský vplyv na riešení problémov ľudí v núdzi. Staňte sa naším firemným partnerom.


Aj darovaním Vašich 2% z dane z príjmu spolu dokážeme podať pomocnú ruku ľuďom, ktorí našu pomoc dnes potrebujú.


Spojte príjemné s užitočným. Nakupovaním na internete môžete tiež pomáhať núdznym ľuďom vrátiť sa do spoločnosti. Prostredníctvom príspevku z nákupu cez e-shop.


Jednoduchý spôsob ako podporiť činnosť našej organizácie je vytvorenie vlastnej výzvy na darovanie. Môžete takto zapojiť a inšpirovať k pomoci ľuďom v núdzi aj svoje okolie .


Páči sa Vám činnosť našej organizácie? Ak áno, môžete sa stať členom nášho občianskeho združenia.