O nás

Naše občianske združenie poskytuje sociálne služby s presvedčením, že každý jednotlivec si zaslúži dôstojný a plnohodnotný život. Pre nás nie je len prácou, ale aj vášňou, pomáhať ľuďom v našej komunite, aby sa mohli vyrovnať s výzvami, ktorým čelia, a dosiahnuť ich ciele a potenciál.


O nás 

Sme váš spoľahlivý partner v oblasti sociálnych služieb, ktorý sa zaviazal k podpore a starostlivosti o našich klientov v ich ceste k lepšiemu a plnohodnotnejšiemu životu.

V našom občianskom združení sa stretáva skúsený tím profesionálov, a " neprofesionálov " s nadšením pre sociálnu prácu.

Našou snahou je poskytovať individuálne riešenia, ktoré zodpovedajú potrebám každého jednotlivca a rodiny, s ktorými pracujeme.

Od svojho založenia sme sa zaviazali k vytvoreniu inkluzívneho a podporného prostredia, ktoré umožňuje našim klientom dosiahnuť svoj plný potenciál. Sme presvedčení, že každá osoba má právo na dôstojný život a pocit príslušnosti, a preto sa každý deň snažíme poskytnúť najlepšiu možnú starostlivosť.

V našom portfóliu služieb/projektov nájdete širokú škálu projektov pre rôzne skupiny obyvateľstva.

Naša práca je založená na etických zásadách, rešpektovaní individuálnych potrieb a poskytovaní podpory, ktorá je vždy citlivá na kontext a situáciu. Všetci uznávame spoločné hodnoty a ciele. 

Veríme, že každý človek má potenciál na zmenu a rast, a sme hrdí, že sme súčasťou tejto cesty.

Sme tu, aby sme vám pomohli prekonať prekážky a dosiahnuť vaše ciele, a tešíme sa na možnosť spolupracovať s vami.


Prečo pomáhame?

  • Záväzok k inklúzii: Veríme v inkluzívnu spoločnosť, kde každý jednotlivec je uznávaný a podporovaný. Naša práca je zameraná na zvyšovanie povedomia o potrebách a právach ľudí s rôznymi životnými situáciami a na vytváranie prostredia, ktoré podporuje ich plnú účasť a zapojenie.

  • Poslanie podpory: Sme presvedčení, že pomoc nie je len o poskytovaní materiálnej podpory, ale aj o poskytovaní emocionálnej, psychologickej a praktickej podpory. Naša práca je založená na empatii, pochopení a rešpektovaní individuálnych potrieb každého klienta.

  • Zlepšenie kvality života: Chceme, aby každá osoba, s ktorou pracujeme, mohla žiť život plný možností a radosti. Pomáhame našim klientom získať potrebné zručnosti, zvládať výzvy a dosiahnuť ich osobné a profesionálne ciele.

  • Dlhodobý pozitívny vplyv: Naša práca nie je len o okamžitých riešeniach, ale aj o tvorbe trvalých zmien. Sme hrdí na to, že môžeme pomáhať ľuďom rozvíjať svoje schopnosti, zvyšovať ich sebadôveru a posilňovať ich schopnosť zvládať budúce výzvy.

Zo srdca veríme, že každý človek má potenciál na rast a zmenu, a sme šťastný, že môžeme byť súčasťou tejto cesty. Vaša podpora nás motivuje a posúva nás vpred v našej misii pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.